Domov Široké spektrum použitia Interiér a rekonštrukcia

Interiér a rekonštrukcia

Úpravy v interiéroch, prestavba domu

Plánujete rekonštrukciu interiéru alebo malú prestavbu?

Pomocou FEIN MULTIMASTER zrenovujete, čo si len zmyslíte.

Či už pre zbytnenie podkrovia, kompletnú prestavbu domu alebo len na zakrytie káblov za stenou – FEIN MultiMaster je optimálne náradie pre všetky práce v súvislosti s prestavbou a inštaláciami. Dokáže rezať od jemných výrezov a vybraní až po ťažké trámy a konštrukčné drevo pre suchý spôsob výstavby. FEIN MultiMaster pritom jednoznačne presvedčí aj v stiesnených podmienkach v uhloch a kútoch – a postará sa o plynulú prácu šetriacu sily.

Rezanie káblových líšt a kanálov

Pomocou pílových listov M-CUT spravíte tie najjemnejšie výrezy a drážky. Pílové listy sú vhodné pre takmer všetky materiály, ako napr. drevo, tvrdé drevo, plasty, sklolaminát a plechy až do hrúbky 1 mm. Otvory do káblových líšt, vetracích otvorov alebo odkvapových rúr môžete narezať pomocou štandardného pílového listu E-CUT.

Univerzálny pílový list E-Cut s reznou hĺbkou 60 mm umožňuje rýchle a čisté prírezy konštrukčného dreva a možno ho použiť aj s hĺbkovým dorazom.

Pomocou štandardných pílových listov E-Cut je možné hravo prirezať sadrokartónové dosky a zhotoviť výrezy pre elektrické inštalácie do už namontovaných dosiek a pod.

Ideálne na demontáž nepotrebných inštalácií

pomocou univerzálnych pílových listov E-Cut odrežete rúru pre neskoršie zatretie stierkou zarovno so stenou.