Ničia škrabance na vašej komode jej vzhľad? Potrebuje vaše obľúbené kreslo nový náter? Potrebujete si zariadiť vlastnú novú kuchyňu? Je ľahké dokončiť práce okolo domu, veľké alebo malé, ak máte nejaké zručnosti pre domácich majstrov a správne nástroje.

Univerzálne elektrické náradie ako FEIN MultiMaster ponúka množstvo možností. Využíva oscilačný princíp pohybu, takže ho možno použiť na vykonávanie prakticky všetkých prác potrebných počas renovačných prác. Všetko, čo potrebujete, je príslušný nástavec, ktorý sa veľmi jednoducho mení pomocou rýchloupínacieho systému.

Starý náter sa odstraňuje pomocou okrúhlej brúsnej podložky – proces, ktorý je šetrný k nábytku a je účinný. Presné vybrania pre káblové vstupy a zásuvky alebo v pracovných plochách sú s pílovým kotúčom E-Cut jednoduchou prácou . Najťažšia práca, ktorej čelíte pri výmene opotrebovaného čalúnenia, je vytiahnutie všetkej starej výplne, pretože uvoľnenie sponiek pomocou klieští vyžaduje veľa sily. Rezanie a následné vyberanie čalúnnických sponiek pomocou stupňovitého pílového listu HSS je oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a nespôsobuje žiadne škody.