Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním našich webových stránok vyjadrujete súhlas s ich použitím.

Domov Široké spektrum použitia

Okná a brány

Brúsenie okenných rámov s multifunkčným oscilačným náradím FEIN MultiMaster. Plánujete zrenovovať okná, dvere, garážové brány? Pomocou FEIN MULTIMASTER zrenovujete, čo si len zmyslíte.

Interiér a rekonštrukcia

Plánujete rekonštrukciu interiéru alebo malú prestavbu? Pomocou FEIN MULTIMASTER zrenovujete, čo si len zmyslíte. Či už pre zbytnenie podkrovia, kompletnú prestavbu domu alebo len na zakrytie káblov za stenou – FEIN MultiMaster je optimálne náradie pre všetky práce v súvislosti s prestavbou a inštaláciami.

Renovácia kúpeľne, obkladov a podláh

Odstránenie dlaždíc, vyrovnanie lepidla, odstránenie škár, Výmena poškodených dlaždíc, Odstránenie silikónu, Odrezanie nepotrebných výčnelkov, Odstraňovanie starého lepidla pod dlaždicami to všetko spravíte jediným náradím.

Údržba a opravy lode a jachty

MAJTE NA PALUBE VŽDY TO SPRÁVNE PRÍSLUŠENSTVO – PRE INTERIÉROVÉ ​​PRÁCE, ÚDRŽBU A OPRAVY NA LODIACH A JACHTÁCH. Renovácia teakovej paluby, leštenie povrchov alebo pílenie laminátu zo sklenených vlákien – bez ohľadu na to, akej výzve pri údržbe vašej lode čelíte, akumulátorový MULTIMASTER 500 a vhodné príslušenstvo vám pomôžu rýchlejšie a jednoduchšie dosiahnuť dokonalé výsledky.

Workshop a modelovanie

Rýchlovymeniteľné príslušenstvo STARLOCK

VIAC AKO 180 DOPLNKOV PRE VAŠE APLIKÁCIE.

Sortiment príslušenstva FEIN pre naše multifunkčné náradie rastie s vašimi požiadavkami už viac ako 50 rokov.

Renovácia nábytku

VDÝCHNITE NOVÝ ŽIVOT STARÉMU NÁBYTKU

MULTIMASTER REKONŠTRUKCIA
Renovujte svoj vlastný nábytok pomocou profesionálneho nástroja.

Montáž a ukladanie plávajúcej podlahy

Či už odstraňujete starý koberec, kladiete parkety, skracujete zárubne, upravujete soklové lišty alebo brúsite drevené schody – akumulátorový MULTIMASTER 500 a zodpovedajúce príslušenstvo poskytujú správne riešenie pre každú prácu

Video tipy

Pozriete si niekoľko praktických ukážok Presné vyrezávanie otvorov pre dodatočné inštalácie - FEIN MultiMaster, brúsenie veľkých plôch

Brúsenie veľkých plôch

Vďaka stále výkonnejšiemu, ale ľahko ovládateľnému elektrickému náradiu a inovatívnemu príslušenstvu, možno ekonomicky brúsiť aj väčšie plochy, napríklad pri renovácii starých budov alebo podláh.

NOVINKA Multimaster AMPSHARE

FEIN akumulátorový MULTIMASTER 500 AMPSHARE LEGENDA MEDZI OSCILAČNÝM NÁRADÍM a FEIN akumulátorový MULTIMASTER 700 AMPSHARE NÁŠ NAJLEPŠÍ MODEL PRE NAJNÁROČNEJŠIE POŽIADAVKY teraz s novým akumulátorovým rozhraním AMPSHARE by BOSCH a v nových kufríkoch L-BOXX pre vaše zariadené vozidlo SORTIMO