Domov Široké spektrum použitia Rýchlovymeniteľné príslušenstvo STARLOCK

Rýchlovymeniteľné príslušenstvo STARLOCK

1000 spôsobov použitia

Viac ako 180 doplnkov príslušenstva

Sortiment príslušenstva FEIN pre naše multifunkčné náradie rastie s vašimi požiadavkami už viac ako 50 rokov.
  • Viac ako 180 rôznych doplnkov pre tisíce profesionálnych a špeciálnych aplikácií.
  • Vyrobené v Nemecku: Všetky pílové listy FEIN sa vyrábajú v Nemecku.
  • Maximálna hospodárnosť vďaka rýchlemu postupu prác a dlhej životnosti.
  • Made by FEIN: Každé príslušenstvo je vyvinuté a testované spoločnosťou FEIN.
  • 14 súprav príslušenstva – perfektne zostavené pre rôzne aplikácie

Starlock rýchla výmena nástroja

S inovatívnym štandardným držiakom nástrojov pre FEIN MULTIMASTER vymeníte nástroje bezpečne a pohodlne za menej ako 3 sekundy.

  • Väčší pokrok v práci vďaka dokonalému prispôsobeniu príslušenstva s bezstratovým prenosom sily.
  • Výrazne lepšia presnosť a pracovné výsledky vďaka tuhému 3D tvaru z nehrdzavejúcej ocele.
  • Kompatibilné so všetkými predchádzajúcimi oscilátormi FEIN a vybranými multifunkčnými nástrojmi iných značiek.
  • Ochrana vášho multifunkčného náradia pred preťažením a poškodením.

Široký výber príslušenstva na pílenie

Viac ako 100 príslušenstva FEIN na pílenie otvára jedinečné riešenia pre najnáročnejšie úlohy a takmer všetky materiály. Pevné držiaky z nehrdzavejúcej ocele zaisťujú maximálnu plynulosť a presné výsledky práce. „E“ v FEIN E-Cut znamená „Easy“, pretože pílové listy umožňujú rýchle a jednoduché ponorné rezy – aj na úzkych a ťažko dostupných miestach, napr. B. tesne pri zemi alebo okrajoch.

Štandardný pílový list LIST E-CUT

Ozubené zuby pre všetky drevené, sadrokartónové a plastové materiály, vysoká kvalita rezu a dobrá rezná rýchlosť.

Zakrivený pílový list E-CUT

Ozubené zuby pre všetky drevené, sadrokartónové a plastové materiály, vysoká kvalita rezu a dobrá rezná rýchlosť. Zakrivená geometria rezu pre optimálne správanie pri zanorení a čisté a presné rezné hrany.

E-CUT pílový list s dlhou životnosťou

Bimetal so sadou HSS drevených zubov pre všetky druhy dreva, sadrokartónu a plastov. Vynikajúca životnosť, vysoká kvalita rezu a dobrý postup práce. Mimoriadne robustný, necitlivý na klince, murivo atď. v dreve.

Presný pílový list E-CUT

Dvojradové japonské ozubenie pre všetky drevené materiály, sadrokartón a mäkké plasty. Najrýchlejší postup práce a najvyššia presnosť.

Presný pílový list E-CUT BIM

Bimetal s dvojradovým ozubením HSS Japan pre všetky drevené materiály, sadrokartón a mäkké plasty. Zvýšená životnosť a robustnosť. Najrýchlejší postup práce a najvyššia presnosť.

Univerzálny pílový list E-CUT

Bi-metal s vlnitými univerzálnymi zubami HSS. Široké možnosti použitia pre plech do hrúbky 2 mm, hliníkové profily, medené rúry, drevo, sadrokartón a plasty.

E-CUT jemný pílový list

Bimetal s jemnými zubami HSS pre plechy do 2 mm, hliníkové profily, medené rúrky. Tiež pre GRP a iné tvrdé plasty. Mimoriadne presné a veľmi ľahko ovládateľné rezy s obzvlášť tenkou líniou rezu.

E-CUT karbidový pílový list

Mimoriadne odolné proti opotrebovaniu karbidové ozubenie pre tvrdé kovy ako napr. B. kalené skrutky (Spax) a vysokopevnostné strojové skrutky. Tiež pre abrazívne materiály ako tehly, murivo, cementovláknité dosky, laminát a GRP/CRP.

Najširší sortiment na brúsenie a leštenie

Či už ide o veľké plochy, najmenšie vybrania alebo rohy a hrany – príslušenstvo FEIN na brúsenie vám vždy ponúka to správne riešenie.
Brúsite bez námahy a profitujete z vysokého úberového výkonu, veľmi dobrého brúsneho vzoru, malého zanášania a najlepšej životnosti. Antistatické sacie zariadenie zaisťuje bezprašnú prácu.

Segmentové pílové listy

Obnova podlahových krytín, výmena dlaždíc, čistenie škár alebo vypĺňanie malých výklenkov – takéto náročné úlohy zvládnete rýchlo a bez námahy so špeciálnym príslušenstvom FEIN na rezanie a škrabanie. Najvyššia kvalita materiálu zaručuje vynikajúcu životnosť a perfektné výsledky. Princíp oscilácie minimalizuje nečistoty a prach.

Segmentové pílové listy sú ideálne na vyrezávanie poškodených škár dlaždíc v rohových oblastiach bez prerezávania – dostupné v rôznych šírkach, dokonca aj pre veľmi tenké škáry.

Diamantové pílové listy

Obzvlášť robustný pílový kotúč s dlhou životnosťou a pre veľmi tvrdé spojovacie materiály, ako napr. B. Neobmedzené množstvo vodotesných spojov z epoxidovej živice v bazénoch.

Karbidové pílové listy

Ekonomická alternatíva na vysekávanie mramoru, epoxidových živíc a trasových spojov, na frézovanie štrbín do omietky, pórobetónu a podobných stavebných materiálov.

REZANIE A ŠKRABENIE NAJÚČINNEJŠÍM SPÔSOBOM.

Zvyšky lepidla, staré podlahové krytiny, nátery ako ochrana podvozku, mäkký tmel alebo trvalo elastický škárovací materiál – to všetko a ešte viac ľahko odstránite s príslušenstvom na rezanie a škrabanie FEIN pre váš MULTIMASTER.

* Starlock je štandardný držiak nástrojov pre multifunkčné nástroje. Starlock je spoločným vývojom spoločností FEIN a BOSCH.